Adopce a sponzorství

Naše zoologická zahrada se specializuje na chov ohrožených druhů a snaží se zvířatům dopřát maximálně kvalitní péči. Naši činnost můžete podpořit, jako jednotlivec, firma či celá škola. Připravili jsme speciální programy adoptivního rodičovství a sponzorství.

Adoptivní rodičovství

Adopcí se rozumí poskytnutí finančního příspěvku na zabezpečení chovu vámi vybraného druhu zvířete. Za váš příspěvek pořídíme zejména nákup krmení pro zvíře nebo například zajistíme zdravotní péči. A pokud se rozhodnete, že byste chtěli adoptovat více zvířat, není problém. Každý může mít několik adoptovaných zvířat a zároveň každé zvíře může mít několik adoptivních rodičů.

Jako adoptivní rodič budete mít nárok na benefity (viz tabulka níže). Vaše jméno bude navíc uvedeno v tabulce adoptivních rodičů u jednotlivého zvířete.

Sponzorství

Chcete pomoci ZOO Tábor jako celku? Chcete přispět na všechna zvířata zároveň? Staňte se sponzorem Zoo Tábor. Jako sponzor získáte opět řadu benefitů (viz tabulka níže), vaše jméno (nebo jméno vaší společnosti či organizace) bude zařazeno na sponzorskou tabuli.

Jak postupovat?

  1. Vyberte si v seznamu zvířat k adopci vašeho favorita
  2. Vyplňte online formulář
  3. Zašlete částku na bankovní účet veřejné sbírky – 217008003/0300 (Do zprávy pro příjemce napište druh adoptovaného zvířete a vaše jméno nebo název společnosti)
  4. Po přijetí částky vás budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti adopce či sponzorství

Osvědčení ZOO Tábor o konání sbírky

Potřebujete sponzorskou smlouvu? Není to problém, pouze napište na náš e-mail sekretariat@zootabor.eu a my ji připravíme. Pro uplatnění daňově odečitatelné položky lze uplatnit pouze takové dary, které splňují v zákoně uvedené podmínky.

registrace zvirata-k-adopci

Benefity adoptivního rodičovství a sponzorství

Výše příspěvku osoby firmy skoly
1 000 – 2 499 Kč 1x roční volný vstup na osobu 1x roční volný vstup na osobu 10x volný vstup během roku na 1 den (možno rozdělit dohodou)
2 500 – 4 999 Kč 2x roční volný vstup na osobu nebo 1x roční volný vstup pro rodinu 2x roční volný vstup na osobu nebo 1x roční volný vstup pro rodinu 25x volný vstup během roku na 1 den (možno rozdělit dohodou)
5 000 –  9 999 Kč 4x roční volný vstup na osobu nebo 2x roční volný vstup pro rodinu 4x roční volný vstup na osobu nebo 2x roční volný vstup pro rodinu 50x volný vstup během roku na 1 den (možno rozdělit dohodou)
10 000 – 14 999 Kč 8x roční volný vstup na osobu nebo 4x roční volný vstup pro rodinu 8x roční volný vstup na osobu nebo 4x roční volný vstup pro rodinu 100x volný vstup během roku na 1 den (možno rozdělit dohodou)
15 000 – 29 999 Kč 15x roční volný vstup na osobu nebo 8x roční volný vstup pro rodinu 15x roční volný vstup na osobu nebo 8x roční volný vstup pro rodinu 200x volný vstup během roku na 1 den (možno rozdělit dohodou)
30 000 Kč a více individuálně dle dohody

Roční volný vstup na osobu nebo pro rodinu je nepřenosný.

Mimo volné vstupy Vám připravíme i ceduli u zvířete nebo na tabuli u sponzorů.

Každý adoptivní rodič získá na základě výše svého daru kartičku. Po předložení na pokladně mu bude na jejím základě vydána vstupenka.

Kontakt

e-mail: sekretariat@zootabor.eu

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options