Adopce a sponzorství

Naše zoologická zahrada se specializuje na chov ohrožených druhů zvířat a snaží se dopřávat všem chovaným zvířatům co nejkvalitnější péči. Ochrana druhů ohrožených vyhynutím je náročná činnost, která stojí nemalé finanční prostředky. Jsme tedy rádi za jakoukoliv podporu, kterou nám poskytují firmy, jednotlivci i celé školy.

Pro zájemce pomáhat nám jsme připravili speciální programy adoptivního rodičovství a sponzorství. Díky sponzorům a adoptivním rodičům můžeme našim zvířatům výrazně zlepšit prostředí, ve kterém žijí a dopřát jim tu nejkvalitnější možnou péči. Naše zvířata mají nadstandardní podmínky pro život (správnou výživu a odbornou lékařskou péči). Postavili jsme nové výběhy a ubikace pro velbloudy a pro vlky, voliéry pro papoušky, výběh pro lamy a zrekonstruovali jsme vodní svět, kde žijí různé druhy hus, husic, kachen a kachniček, často velmi vzácných. Hlavním cílem ZOO Tábor je dopřát všem zvířatům jen to nejlepší.

Jaký je rozdíl mezi adopcí a sponzoringem?

Adopce – každé zvíře má svou konkrétní cenu, za kterou jej lze adoptovat. Tuto cenu zjistíte v detailu adopce po výběru zvířete v rozbalovacím seznamu.

Za váš příspěvek pořídíme zejména krmení pro zvíře nebo zajistíme zdravotní péči. A pokud se rozhodnete, že byste chtěli adoptovat více zvířat, není problém. Každý může mít několik adoptovaných zvířat a zároveň každé zvíře může mít několik adoptivních rodičů.

Sponzoring je oproti adopci dostupnější, protože si výši daru volíte sami. Pomoci nám můžete již částkou od 100 Kč. V detailu sponzoringu si v prvním rozbalovacím seznamu vyberete jednu z předdefinovaných částek a ve druhém jestli chcete sponzorovat konkrétní zvíře nebo celou ZOO Tábor.

Opět platí, že za váš příspěvek pořídíme zejména krmení nebo zajistíme zdravotní péči.

Benefity adopce

  1. Cedulka se jménem u adoptovaného zvířete
  2. Cedulka se jménem na tabuli sponzorů a adoptivních rodičů u vstupu do zoo
  3. Knihy, volné vstupenky a další benefity podle této tabulky

Chci adoptovat

Benefity sponzoringu

  1. Při daru od 3000 Kč cedulka se jménem na tabuli sponzorů a adoptivních rodičů u vstupu do zoo
  2. Knihy, volné vstupenky a další benefity podle této tabulky

Chci sponzorovat


Chci pomáhat pravidelně

Pokud se chcete stát našimi pravidelnými sponzory, tak můžete využít náš sbírkový účet 217008003/0300 a ve své bance jen nastavit trvalé platby.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options