Pokladní/Prodej suvenýrů (Brigáda od 1.7.2022 do 31.8.2022)

(Brigáda v Zoologické zahradě Tábor, a.s. od 1.7.2022 do 31.8.2022)

Hledáme časově flexibilní a spolehlivé brigádníky v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů zvířat.

Požadavky:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • hmotná odpovědnost za utržené finance
  • znalost práce s PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • loajalita, vstřícnost, důvěryhodnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a bezúhonnost
  • lušné a příjemné vystupování
  • aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
  • kladný vztah ke zvířatům
  • časová flexibilita

Náplň práce:

  • Činnosti spojené s provozem a obsluhou pokladny
    • Prodej vstupenek
    • Přijímání plateb v hotovosti i plateb kartou
    • Vyhotovení pokladních dokladů a jejich kontrola
    • Nabídka a prodej upomínkových předmětů a suvenýrů
    • Komunikace s návštěvníky a podávání základních informací
  • Práce s PC

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci na DPP
  • Přátelský kolektiv a rodinná atmosféra
  • Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou

Finanční ohodnocení:

100 Kč/hodina

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem na adresu prace@zootabor.eu.

Change this in Theme Options