Tabule sponzorů a adoptivních rodičů

Také chci pomoci


Zubr
Zubr

Zubřice Karla již není sirotek. Našla novou adoptivní rodinu Neumanovu.

 

Inspirujte se příběhem, který byl vyprávěn právě v naší zoo.

Na zubřici Karlu jakoby se první roky života lepila smůla. Příjezdem do ZOO Tábor se toto prokletí zlomilo. Transport do naší zoo probíhal bez problémů. Karla se do nového domova evidentně těšila.

Další radostná zpráva přišla na přelomu roku, kdy se o Karlu začala zajímat rodina Neumanů, která už dříve v ZOO Tábor adoptovala hned čtyři jiná zvířata. „Loni v létě jsme slavili výročí svatby a hledali jsme užitečnější dárek než nějakou bonboniéru. Po výletu do znovu otevřené táborské zoo bylo jasno – podpoříme zdejší chov,“ vysvětluje motivaci Jan Neuman s tím, že napřed si vybrali čtyři menší zvířátka, za každého člena rodiny jedno.

„Na podzim jsme navštívili ještě další české zoo, nejvíc se nám však líbilo právě v Táboře, kde jsme opět obdivovali spokojená a dobře živená zvířata v krásných velkých ohradách. Po reportáži v televizi o novém zdejším přírůstku, jsme se rozhodli naši ´rodinku´ rozšířit,“ doplňuje adoptivní rodič pan Neuman a slibuje, že zoo hodlá celá jejich rodina podporovat i v budoucnu.

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options