Zkušenosti návštěvníků

Zoologickou zahradu děláme primárně pro naše zvířata. Nebojíme se přiznat, že je vždy na prvním místě jejich pohodlí a zajištění maximálně kvalitní péče.
Nebylo by to ovšem možné bez našich návštěvníků. Jsme rádi, že se do naší zoo pravidelně vracíte a zoologická zahrada Tábor se stala tradičním cílem rodinných výletů.
Vybrali jsme několik referencí, které nám zasíláte a velmi si jich vážíme. Každé povzbuzení je hnacím motorem práce celého realizačního týmu v čele s ošetřovateli.

Dobrý den,

chtěli bychom moc poděkovat vaší zoo za úžasné zážitky, které jsme o víkendu zažili. Hlavně velké poděkování dvěma ošetřovatelům, kteří se nám úžasně věnovali a zajistili tak krásné chvíle pro nás dospělé, ale i naše děti. Vše bylo korunováno i krásným ubytováním.

Díky moc.
Irena Müllerová

Dobrý den,

chtěli bychom velice poděkovat za úžasný zážitek!!
Moc se nám u vás líbilo a určitě si to ještě zopakujeme!!

Přichystalová
(zážitkový program: kombinace Nocování v ZOO + Ošetřovatelem na 1 den)

Vážení a milí,

děkujeme Vám za úžasný zážitek komentované večerní prohlídky Vaší zahrady. Velké díky patří naší milé průvodkyni za velmi poutavý výklad k jednotlivým zvířátkům, který nadchl každého milovníka zvířat. Máte super zvířátka i jejich ošetřovatelky. Už se těšíme na další návštěvy u Vás.

S pozdravem Anna a Jiří Cedivodovi

 


Zůstaňte s námi ve spojení i na sociálních sítích

 

FacebookJsme na Facebooku a tisíce fanoušků s námi.
Připojte se.
InstagramDíky Instagramu se naše zvířata dostanou do celého světa. Sledujte nás.

Chci ještě jednou poděkovat za skvělou domluvu. Byl to úžasný zážitek a ošetřovatelky, které nás měly na starost, byly velice milé a profesionální, se spoustou znalostí a obrovským přehledem.

Jan Zháněl

Dobrý den,
ani v nejmenším Vás nechci otravovat. Chápu, že toho máte asi dost, ale chtěla jsem Vám moc poděkovat, dnes jsem se vrátila z pobytu na jednu noc přespání ve Vaší zoo. Už dlouho jsem si to přála, a letos jsem to dostala od přítele k narozeninám. A musím říci, že to byl jeden z nejúžasnějších zážitků v mém životě. Máte nádherná zvířata, a moc se mi líbilo, že jsem „měla zoo sama pro sebe“, protože dohromady tam v dobu, co jsem tam byla já, byly asi jen 3 lidé. Vaše zvířata jsou neskutečně kontaktní. Kdykoliv jsem přišla k výběhu tygra, nebo lva vždy ke mě přišel. Zvlášť ale nikdy nezapomenu na jeden zážitek. A to jsou Vaši vlci. Pokud to půjde, pošlu Vám sem video. Nikdy se mi to nestalo. Nejde mi video nahrát, ale je tam jeden Váš vlk, který na mě vrtěl ocáskem. Bylo to nádherné. Moc děkuji. Krásné to bylo. A Vaši knížku, kterou jsem dostala, jsem si už dávno chtěla koupit. Dobře, že jsem to neudělala. Tohle opravdu stálo za to. Moc děkuji a přeji krásné jarní dny. Udělala bych vše, abych mohla pracovat se zvířaty. Chci změnit zaměstnání :-D.

Iva Kvasničková

Dobrý den,
v sobotu jsem absolvovala ve vaší zoologické zahradě zážitek – ošetřovatelem v ZOO na 5 hod. a musím říci, že to byl opravdu skvělý zážitek. Vaše zoologická zahrada je moc hezká a díky perfektnímu přístupu všech ošetřovatelek jsem si vyzkoušela péči o většinu vámi chovaných zvířat, dozvěděla se spoustu zajímavých informací o zvířatech, o práci ošetřovatelů, chodu zoologické zahrady… Ze všech lidí, se kterými jsem měla možnost se potkat, čišela radost z práce, kterou dělají, a zájem o spokojenost každého zvířete, které v ZOO žije. Za to všechno vám všem patří veliký dík.

Radka Čížková

Dobrý den,
jsem studentem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Touto zprávou bych Vám moc rád vysekl velkou poklonu, neboť jsem před nedávnou dobou navštívil táborskou zoologickou zahradu a musím říct, že jsem byl překvapen. Je asi logické, že generel celé zoo je zpomalen a že si zoo nemůže dovolit nějaké obsáhlé rekonstrukce. Nutno ale říci, že jsem byl velmi mile překvapen a jen tak dál! Těším se, až zavítám na jih Čech znovu a rozhodně při své návštěvě neopominu ani Zoo Tábor.
S úctou
Jan Bedřich

Večerní ZOODobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší ZOO za moc pěkný večer (sobota 20.8. 2016) pro mou dceru tak i pro mě. Nápad večerní prohlídky a ještě s průvodkyní byl opravdu dobrý. Zážitky z poutavého povídání o vašich zvířatech budeme mít na hodně dlouho. Moje velké dík patří hlavně průvodkyni ( bohužel jsem nepostřehla jméno ), která moc pěkně a poutavě o zvířatech mluvila.

Děkuji ještě jednou

Kolářová Š.

Dovolila bych si Vám doporučit návštěvu Zoo Tábor. Byla jsem tu nedávno se svou malou vnučkou. A je opravdu malá (1,5 roku). Návštěvu nám naplánoval syn, kterého jsem nejdříve podezírala z toho, že je trochu blázen, poslat nás v zimě do zoo. Ale bylo to skvělé. Hned u pokladny jsme si zakoupily krmení pro zvířátka a vyrazily jsme. Nebylo snad zvíře, které bychom neviděly venku. Snad se nám všechna chtěla předvést ve své plné kráse. Dokonce i malé opice, když jme přišly k ohradě, zvědavě vyběhly ven. Eliška byla u vytržení. Já jsem v jedné fázi procházky byla na infarkt, ono tlačit kočárek do kopce kolem medvědů není nic moc. Ale za její úsměv a rozzářené oči, když si u ní sedl medvěd za plotem a oba se s porozuměním pozorovali, to stálo. Dalo mi trochu práce vysvětlit jí, že si ho nemůžeme vzít domů, stejně jako odtrhnout jí od jelena, kterého mohla pohladit.

Po procházce jsme navštívily restauraci s neskutečně milou obsluhou. Nejen, že si tu Eliška mohla pohrát – hračky jsou tu k dispozici), stihly jsme i osobní hygienu (k vybavení tu patří i přebalovací pult) a vrchol všeho byl, když mi přinesli kávu a Elišce ta hodná paní udělala dětskou kávu, jako pro dámu. Bylo to našlehané mléko posypané kakaem. Opravdu, krásný den.

Jediné, co Elišce trochu krabatilo čelo bylo, že se kozy při krmení odstrkovaly a ona nedosáhla k těm ,, majím“, tedy kůzlátkům. Ale to časem pochopí. I tak na ně zbylo.

Přeji tedy i Vám takto příjemný zážitek a doufám, že uznáte, že jít v zimě do zoo je dobrý nápad. Děkujeme za příjemně strávený čas. Marcela a Eliška.

Děkujeme Marcele i Elišce. Jsme rádi, že i v zimě je návštěva zoo vhodná i pro ty nejmenší. Budeme se snažit, aby letní měsíce byly ještě 10x lepší!
Tým Zoo Tábor

Vlk arktickýVčerejší komentované krmení tygrů bylo super,dozvěděli jsme se plno zajímavých informací. Tímto ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další setkání ve Vaší zoo. Přidávám jednu povedenou momentku vlka.

Momentka je úchvatná! Budeme se snažit, aby komentovaná krmení byla stále zajímavější a vyřizujeme pochvalu ošetřovatelům.
Tým Zoo Tábor

Byli jsme nadšení z bezprostřední blízkosti zvířat a hlavně z množství nádherných šelem. Všem moc doporučujeme.

Šelmy jsou naše chlouba. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Tým Zoo Tábor

O svátcích jsme navštívili zoo a super. Viděli jsme krásná zvířátka a jeleni fakt pecka.

Za každého návštěvníka o svátcích jsme moc rádi. Určitě Vás rádi uvidíme znovu.
Tým Zoo Tábor

Vlk arktickýDobrý den, chtěl bych napsat pár pozitivních řádků. V minulém měsíci jsem Vaší zoo navštívil poprvé a moc se mi tam líbilo. A dnes jsem tam byl podruhé přesto, že nebydlím úplně kousek. Zároveň jsem se dnes dozvěděl o tom, jak to chodilo dříve, jak měla skončit a i zvířata v ní, což je dosti smutné.

Když to řeknu po svém, tak jste opravdu borec a klobouk dolů za to, co jste udělal. Už jen za zvířata děkuji. Jsou to úžasná stvoření.

Doufám, že se budou dařit plány do budoucna a zoo bude jen vzkvétat. Jsem moc rád, že v dnešní době se najdou lidé, kterým není lhostejný život zvířat. A určitě zoo brzy zase navštívím, protože zbožňuji vlky arktické. Na ty bych mohl koukat hodiny

A jelikož jsem amatérský fotograf a chytli mě v poslední době právě zvířata, tak zasílám mé snímky.

Děkuji, za to co děláte a doufám, že Vás tento mail alespoň trošku potěší, když uvidíte, že jsou lidé, kteří jsou opravdu rádi za to co, jste udělal. Přeji hodně štěstí a budu se těšit na další novinky ohledně zoo a zase se přijedu brzy podívat. Ondřej Chvátal

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options