Zkušenosti návštěvníků

Zvířata jsou u nás na prvním místě. Snažíme se jim poskytnout maximální pohodlí, kvalitní výživu a tu nejlepší možnou veterinární péči. Nebylo by to ovšem možné bez našich návštěvníků. Jsme rádi, že se do naší zoo pravidelně vracíte a že se zoologická zahrada Tábor stala tradičním cílem rodinných výletů.

Vybrali jsme několik referencí, které nám zasíláte a velmi si jich vážíme. Každé povzbuzení je hnacím motorem pro práci celého realizačního týmu v čele s ošetřovateli.


Milá táborská ZOO,

odvádíte nádhernou a skvělou práci. V pátek 15.6. jsme se zúčastnili zážitku být ošetřovatelem a celému Vašemu týmu moc a moc děkujeme. Byli jste skvělí a my se díky Vám přiblížili zvířatům jako nikdy předtím.
Rádi se vrátíme zase!
Ať se Vám vše daří!

Renata Eiglová, Praha

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za krásný program, který pro nás včera připravil pan ošetřovatel Martin ve Vaší krásné ZOO. Bylo to velice přínosné a milé. Dětem i pedagogům se povídání moc líbilo.

Kolektiv ZŠ Břilice (ZŠ Sokolská Třeboň)

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat Vašemu týmu za péči a úžasný přístup, jaký jsme my i děti ve Vaší restauraci zažily.
Vše předem domluvené klaplo, jídlo vynikající a díky tomu děti i my jsme odcházely v naprosté spokojenosti.

Ještě jednou velké díky, děti a zaměstnanci MŠ Zahrádka, Sezimovo Ústí.

Dobrý den,
touto cestou si dovolím Vám poděkovat za návštěvu u Vás v zahradě. Navštívili jsme Vaši Zoo v termínu 10. 5. – 11. 5. a byli jsme zde ubytovaní jednu noc. Pro nás celkově nezapomenutelný zážitek procházet se večer po zahradě, kdy už byl klid od návštěvníků, pracujících dělníků, zvířata „ožila“ a všechna byla krásně k vidění. Krásní bílí vlci, nádherný tygr Rocky, medvědi a vůbec všechna zvířata. To samé při brzké ranní procházce, kdy se Zoo probouzela…..
Ubytování v pěkném zvířecím stylu, prostorné a čisté.
Syn měl objednané i krmení opiček Malpa, byl velmi nadšený, slečna ošetřovatelka byla velmi ochotná a řekla nám spoustu zajímavých věcí nejen o opičkách, pěkný zážitek.
Děkujeme za tuto možnost a přejeme hlavně hodně spokojených zvířátek, pro která chystáte nová bydlení….

S pozdravem
Koudelkovi

Dobrý den.

V neděli jsme navštívili zoo v rámci VIP prohlídky. Rádi bychom touto cestou poděkovali. Byli jsme všichni nadšení. Je to nezapomenutelný zážitek. Úplně to posune prohlídku na jiný level. Náš průvodce byl strašně milý a vstřícný. Byli jsme v šoku, jak si může o každém zvířátku tolik pamatovat a hlavně každé jméno. Jak se se všemi zvířátky pozdravil. Prostě fakt super zážitek. Jsme šťastní, že jsme měli tuto možnost. Kdo tohle vymyslel, zaslouží velkou pochvalu. Odjížděli jsme od vás nabytí informacemi a všichni spokojení. 4 dospělí a jeden puberťák, žádné malé děti a přitom všichni nadšení jak malé děti. Dokonce i ten puberťák, kterého už výlety s námi moc nebaví odjížděl s úsměvem a stále dokola nám o všem vyprávěl.
Omlouvám se za tak dlouhý email, ale musela jsem napsat, jak moc jsme vám všem pracovníkům v zoo vděční za vaši práci. A panu řediteli díky za záchranu Jaka 😀.

Mějte se krásně a přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak osobním životě.

Doležalovi

Dobrý den,

absolvovali jsme u vás VIP prohlídku a doteď jsme absolutně unešení. Chtěli bychom poděkovat našemu průvodci/ošetřovateli, jehož jméno neznáme. O celé zoo mluvil s velkým zanícením a krásně. O zvířatech vyprávěl nadmíru poutavě. Gratulujeme vám k takovému zaměstnanci!

Ať se vám daří, mějte se krásně.

Jana a Tomáš

Super! Nedávno jsme si zakoupili zážitek „Ošetřovatelem v ZOO na jeden den“ a byli jsme nadšeni.
Personál byl velmi vstřícný, o všech zvířatech věděl spoustu zajímavých informací. O zvířata bylo velmi dobře postaráno.
Byl to zážitek na celý život.

Ještě jednou děkujeme.
Gábina Kapounová

Dobrý večer,

moc děkujeme za dnešní prohlídku s průvodcem, nebo v našem případě průvodkyní a umožnění uplatnit poukaz. Bohužel, jsem zapomněla jméno průvodkyně, ale jednalo se o velmi milou slečnu slovenské národnosti. Prohlídka byla opravdu skvělá, moc jsme si to užili a dozvěděli se věci, které jsme ani netušili. Slečna odpovídala i na naše dotazy. Opravdu moc děkujeme, přejeme, ať se zoo daří a určitě se k Vám zase vrátíme.

Hezký večer, Lenka Maloňová

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat za krásný zážitek,Ošetřovatelem na jeden den.Děti byli nadšené,ale i dospělí si to užijí.Ošetřovatelé jsou moc fajn lidé nadšení pro svou práci.Opravdu jsme odcházeli pozitivně nadšeni.Přejeme mnoho úspěchů.

Děkuji, Blanka Švecová

Dobrý den,
chci pochválit Vašeho zaměstnance p.Nalezeneho.Ve Vaší zoo jsme byli již několikrát,ale letos jsme si koupili VIP prohlídku,byli jsme nadšeni .Pan Nalezený byl náš průvodce,na všechny naše dotazy ochotně odpovídal a bylo vidět, že ho jeho práce baví,a že to dělá s láskou ke zvířatům.

Dekuji za vše a těším se na další návštěvu, Křivánková

Dobrý den,
včera jsem se sestrou absolvovala akci Den ošetřovatelkou ve vaší Zoo. Chceme moc poděkovat za super den, spousty zážitků a nových informací. Všichni ošetřovatelé, kteří nás prováděli, jsou profíci na svém místě. Ještě jednou díky a přejeme, ať se všem zvířatům daří co nejlépe.

Dagmar Holubová a Lenka Hynková

Vážený pane doktore,

dovolte mi, abychom Vám napsali pár řádků k Vámi řízené ZOO Tábor. Cca v roce 2018 jsme do Vámi řízené ZOO s manželkou zavítali a byli jsme mile překvapeni rozmanitostí a hlavně krásou celé zahrady. V roce 2019 se nám narodil malý syn, se kterým jsme ZOO navštívili již celkem 3x. Poslední návštěvu jsme učinili v tomto týdnu. Musíme konstatovat, že pro nás bylo milým překvapením, že je zřízena nová pozemní komunikace přímo k ZOO a dále, že je vybudováno nové zázemí pro námi oblíbené surikaty. Vámi řízená ZOO nás učarovala hned při první návštěvě.
Jak se říká, třešnička až nakonec. V rámci naší poslední návštěvy jsme si rádi zakoupili knihu: „Jak chráníme ohrožené druhy“. Knihu již máme přečtenou a zcela upřímně konstatujeme, že takových lidí, jako jste Vy pane doktore, je skutečně málo. Patří Vám veliký obdiv a úcta za to, jakou práci jste vykonal a nadále vykonáváte.
Měli jsme potřebu Vám vyjádřit podporu a veliké poděkování.
S úctou a jsme s pozdravem.

manželé
doktorand Ing. et Bc. Oto Svoboda, MBA, LL.M.
Mgr. et Mgr. Stanislava Svoboda Hoferková, Ph.D., LL.M.

Dobrý den,
30.4.-1.5.2023 jsme se zúčastnili akce Staň se ošetřovatelem“, tímto bych chtěla moc poděkovat Vašim ošetřovatelům a našim průvodcům za velmi milé a vstřícné přijetí, dozvěděli jsme se spoustu nových informací o zvířatech a bylo nám umožněno nahlídnout do „zákulisí“ celého procesu a vyzkoušet si krmení, úklid, atd… Člověk si následně uvědomí jaká je to dřina a zodpovědnost. Musím jen konstatovat a upřímně sdělit, že je vidět, že Vaši lidé dělají práci rádi a s láskou. Je to totiž vidět na spokojených a zdravě vypadajících zvířatech.

Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu u Vás

Jitka Timofejevová

Dobrý den,
minulý týden jsem s vnučkami strávila noc ve vaší ZOO s následným programem Staň se ošetřovatelem ….
Byl to úúúžasný zážitek!
Super ubytování, noční ZOO s jejími zvuky zvířat, které během dne návštěvník tolik nevnímá, a druhý den péče o zvířata, ze které jsme byly neskutečně nadšené. Musím také ocenit ošetřovatelky, které se nám po celou dobu péče o zvířata velmi věnovaly. Bylo na nich znát, že mají „svoje“ zvířata velmi rády. Dozvěděly jsme se hodně nových informací.

Přeji vaší ZOO hodně dalších spokojených návštěvníků a též spokojená zvířata 🙂

S pozdravem
Ivana Martanová, Plzeň

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za včerejší zážitek ve Vaší ZOO.
Ošetřovatelé úplně úžasní, syn byl moooc nadšený. Máte krásné ZOO a perfektní personál 👍😀.
Ráda bych dala recenzi, ale nejde mi to.

Mějte se moc krásně.

S pozdravem Marcela Ulkeová

Dobrý den, 13.9. jsme u Vás byli na zážitku Ošetřovatelem na 1 den. Tímto bych chtěla ještě jednou moc poděkovat a pochválit Vaše úžasné zaměstnance, kteří nám nadšeně předávali své zkušenosti, informace a na vše mile a ochotně odpovídali. Tohle byl zážitek k nezaplacení, moc děkujeme. Obzvlášť velkou pochvalu posíláme na směr paní ošetřovatelky, která s námi procházela šelmy. Fantastická profesionálka, neskutečně milá, ochotná, usměvavá. Moc děkujeme za fantastický zážitek a za to, jak o zvířata pečujete.

Kristýna Váňová

Dobrý den,

tuto sobotu jsme u Vás byli v ZOO na zážitku, co by ošetřovatelé zvířat. Chci Vám touto cestou velice poděkovat, kluci i já jsme byli, i přes nepřízeň počasí, nadšení….

Máte velice milý personál a i jejich vyprávění bylo poutavé a dověděli jsme se mnoho nového o zvířátkách i celkově o Vaší ZOO.

Tímto bych chtěla všem velice poděkovat…..

Tereza Tlášková

Dobrý den,

dnes jsme s mámou absolvovaly zážitek “staň se ošetřovatelem”. Zvířata milujeme a moc jsme se na to těšily! Skutečnost však mnohonásobně předčila naše očekávání.
Rády bychom touto formou ještě jednou poděkovaly dnešním ošetřovatelkám od primátů, kopytníků i šelem.
Zoo Tábor je jedna z nejkrásnějších, kterou jsme měly možnost v ČR navštívit a rozhodně se budeme pravidelně vracet. Ještě jednou děkujeme!

S pozdravem,
Kateřina Povšíková

Dobrý den,

dne 21.10.2021 jsme s dětmi naší školy navštívili ZOO Větrovy u Tábora. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak jsme byli všichni velice nadšeni ze zajímavé prohlídky. Nejvíce se dětem líbili bílí vlci a bílí klokani. S úžasem sledovaly krmení tygra. Pracovníci zahrady připravili velmi zajímavou komentovanou prohlídku, za což jim všichni děkujeme. Zároveň děkujeme panu Korcovi za nádherné knihy, které jsme začali s dětmi ihned číst.

Přejeme zvířátkům i pracovníkům zahrady hodně spokojených návštěvníků a těšíme se na další návštěvu.

Základní škola Veselí nad Lužnicí

Dobrý den, vážený pane řediteli.
Minulý víkend jsme strávili ve Vaší ZOO. Chci poděkovat Vašim zaměstnancům za úžasný zážitek, vstřícný a přátelský přístup. Jedná se především o tři dívky, které nás provázely v sobotu naším programem. Jde vidět, že milují svou práci a hlavně zvířata, o která se starají. O Vás mluví s velkou úctou.
Dověděli jsme se mnoho informací, vyzkoušeli si nelehkou práci ošetřovatelů, a asi až teď jsme si uvědomili, jak taková ZOO opravdu funguje. Jako běžní návštěvníci ZOO vidíme jen více či méně roztomilá zvířátka, jako pomocníci ošetřovatele vidíme jejich příběhy, osudy a i vyhlídky, které nejsou vždy růžové…

Děkujeme za možnost nahlédnou do zákulisí, děkujeme všem ze ZOO za jejich práci, za lásku ke zvířatům.
Ať se Vám daří a Vaši ZOO navštíví a podpoří co nejvíce spokojených návštěvníků.

S přátelským pozdravem za celou naši rodinu Barbora Pešová

Dobrý den vážený pane řediteli,

na jaře se naše dcera Marta Hrstková stala adoptivním rodičem malpiček hnědých a my s manželem jsme adoptovali mary stepní.Často ZOO navštěvujeme, jsme z Tábora a celé roky jsme sledovali situaci, která ve výsledku dopadla díky Vám skvěle! ZOO je na nádherném místě, zvířátka jsou spokojená, je o ně dobře postaráno… pro nás je to oáza klidu, radosti a pohody.

Chci se ale zvlášť zmínit o Vašich zaměstnancích. Pozoruji je při každé mé návštěvě.Pracují neúnavně, se zápalem, je na nich vidět, že mají svou práci a svěřená zvířata rádi a proto se nasazují opravdu ze všech sil. Myslím, že často pracují i nad rámec svých povinností. [Pokračovat ve čtení]

S pozdravem Jiří a Jitka Chemišincovi

Dobrý den
Dnes 4.9.2021 jsem poprvé navštívila vaši zologickou zahradu jako ošetřovatel,toto jsem dostala k vánocům jako dárek. Těšila jsem se,protože miluji zvířata. (mám doma kosmana bělovousího,kočku sibiřskou,papouška,2 kočky domácí a dva trpasličí pudli.)Vše předčilo moje očekávání.Byl to pro mě opravdu zážitek,užila jsem si to se vším všudy.Vaši zaměstnanci (děvčata),která nás po celou dobu provázela,byla úžasná,dozvěděla jsem se něco nového.
Tímto bych jim chtěla poděkovat.Jsou to lidi na svém místě, vyzařuje z nich láska ke zvířatům,berou svoje zaměstnání jako koníčka.
Byla bych velice ráda,kdyby můj dopis byl předán i panu řediteli.
Příští rok určitě přijedu na tuto akci i se svýma vnučkama,které mají rády tak též zvířátka.

Lenka Krutišová

Dobrý den ,děkuji Vám za krásný zážitek prožitý ve vaši ZOO .Poděkování patří taky všem ošetřovatelům ,kteří odvádí skvělou péči o všechny zvířata .Chtěla bych popřát hodně zdraví všem a věřím tomu ,že se ještě uvidíme .Poděkování a velký obdiv patří i panu řediteli a jeho manželce ,kteří všechna zvířata zachránili.

Jana Čermáková

Dobrý den,

ještě jednou bych jménem celé naší organizace chtěl poděkovat za ochotu, vstřícnost a trpělivost, kterou jste nám věnovali při realizaci projektového dne 25. srpna. Velký dík patří paní Evě Krejčové a jejím milým kolegyním. Děkuji také panu řediteli, pracovníkům právního a účetního oddělení za splnění všech našich požadavků. Děti byly velmi nadšené a plné nových zážitků. Ocenili jsme drobnou úpravu programu, kdy byla úvodní přednáška o významu zoologické zahrady nahrazena krmením a interakcí se zvířaty.

Farní charita Jindřichův Hradec

Vážený pane řediteli,

ráda bych vám jménem celé naší rodiny poděkovala za dnešní výjimečný zážitek v ZOO Tábor. Zakoupili jsme si voucher na VIP prohlídku a vzhledem k blížícímu se termínu jeho vyčerpání jsme nehleděli na počasí a vydali se navzdory velkému horku dnes do ZOO. Po pravdě jsem měla z návštěvy ZOO obavy. Vím již z předchozích let, že se u vás není tak úplně kam schovat před sluncem a naše tři malé děti nejsou příliš velcí teplomilové, většinou jsou hned nevrlí a touží po zmrzlině či domovu. Dnes to však díky úžasné paní Miriam zvládli všichni tři báječně. [Pokračovat ve čtení]

Šárka Brožíková

Dobrý den Vážený pane řediteli,
včera jsem si vyzvedla Vaši novou a úžasnou knížku o Surikatě Maně ….
Kterou jsem o včerejší noční přečetla během hodiny,protože se opět četla velmi úžasně a jedním dechem 🙂🥰…
Vaše knížky jsou opravdu úžasné a jsem moc ráda,že je mám 🙂😊…
Je to takové pohlazení na duši,ty Vaše knížky 🥰🥰🥰🥰…
A dneska se na čtení o Maně těší moje 4letá dcerka.
Přeji pěkný den a těšíme se na další knížky.

Lenka Lacinová

Miluju tuhle zoo. Zvirata skoro na dosah, krasny okruh idealni s detmi do 3 let zvládnutelný i s golfkami, ktery se s nimi da v pohodě obejit. Odrazedla nedoporučuji, kvuli velkemu převýšení. Nabidka zvířat plne dostacuje. Akorat by chtelo trosicku poopravit cesty k medvedum a vylepsit prijezdovou cestu. Jinak kvituji snizene vstupne pro matky s triletaky, konecne nekdo pochopil ze z toho tyhle matky fakt nic nemaj..🤭 Za hezkeho pocasi vyhled do krajiny,kde sem tam seskoci nejaky parasutista, ktereho jejich surikaty nespusti z očí 😀

Janca V.

Podle mého názoru moc pěkná ZOO. Oceňuji, že se pan majitel snaží. Pro děti ideální – zvířata jsou hezký vidět díky plotům. Škoda jen, že chudáci lvi se tísní v relativně malém výběhu, zatímco medvědi nebo jeleni mají nádherné a luxusní výběhy. V ZOO je možnost koupit suvenýry, je tady také restaurace. Tuto e hodnotit nemůžu, protože jsme ji nenavštívili (zahrádka byla plná a dovnitř se nám nechtělo). Vstupné není drahé – dokonce si myslím, že i mírně zdražení by nevadilo – zvláště teď, kdy museli mít dlouho zavřeno. Je to jedna z těch menších ZOO, kde je vidět, že to je pro majitele srdcovka.

Lukáš P.

Krásná Zoo, jezdíme sem každý rok. Dá se projet i s kočárkem, cesty jsou štěrkovité. Rodinné vstupné je za 280 Kč, dospělí za 110 Kč, dítě nad 3 roky za 60 Kč.
Restaurace je kousek od vstupu, mají zde i dětský koutek. Pro děti tu je jedno hřiště u občerstvení, dá se mu krásně vyhnout.
Zoo se s každým rokem rozšiřuje.
Parkoviště je zdarma hned u zoo.
Doporučuji navštívit, procházka na cca 2 hodiny, hned vedle je krásná rozhledna Hýlačka.

Monika L.

Návštěva Vaší zahrady ve mně skutečně zanechala hluboký pozitivní dojem a přejí jí, aby se jí i v následujících letech dařilo co nejlépe. Člověka velmi potěší, když vidí, že někde něco funguje a může z toho mít radost.

Táborskou ZOO jsem okouzlen. Nevybudovala ráj pro návštěvníky, kteří myslí pouze na své pobavení, ale vybudovala ráj pro zvířata, která chtějí jediné. Žít.
Na velmi malém prostoru vytvořila cosi, co mi přijde ohromné. Medvědi mají svou rokli s norami a kládami, s křovinami, kam se mohou schovat před nežádoucí pozorností.

A takto bych mohl pokračovat. Zvířata na mě působila poklidným spokojeným dojmem, beze stresu. Byl jsem v minulosti v zoologických zahradách například ve Vídni či v Salzburku – a takovou pohodu jsem u tamních zvířat nepozoroval ani náhodou.

Těší mě, že jsem mohl aspoň chvíli nasát atmosféru, která ve Vaší ZOO panuje a která je pro mě čímsi osvěžujícím.

Marek Vojtěch Řezanka

Dobrý den,

chtěli bychom moc poděkovat vaší zoo za úžasné zážitky, které jsme o víkendu zažili. Hlavně velké poděkování dvěma ošetřovatelům, kteří se nám úžasně věnovali a zajistili tak krásné chvíle pro nás dospělé, ale i naše děti. Vše bylo korunováno i krásným ubytováním.

Díky moc.
Irena Müllerová

Dobrý den,

chtěli bychom velice poděkovat za úžasný zážitek!!
Moc se nám u vás líbilo a určitě si to ještě zopakujeme!!

Přichystalová
(zážitkový program: kombinace Nocování v ZOO + Ošetřovatelem na 1 den)

Vážení a milí,

děkujeme Vám za úžasný zážitek komentované večerní prohlídky Vaší zahrady. Velké díky patří naší milé průvodkyni za velmi poutavý výklad k jednotlivým zvířátkům, který nadchl každého milovníka zvířat. Máte super zvířátka i jejich ošetřovatelky. Už se těšíme na další návštěvy u Vás.

S pozdravem Anna a Jiří Cedivodovi

 


Chci ještě jednou poděkovat za skvělou domluvu. Byl to úžasný zážitek a ošetřovatelky, které nás měly na starost, byly velice milé a profesionální, se spoustou znalostí a obrovským přehledem.

Jan Zháněl

Dobrý den,
ani v nejmenším Vás nechci otravovat. Chápu, že toho máte asi dost, ale chtěla jsem Vám moc poděkovat, dnes jsem se vrátila z pobytu na jednu noc přespání ve Vaší zoo. Už dlouho jsem si to přála, a letos jsem to dostala od přítele k narozeninám. A musím říci, že to byl jeden z nejúžasnějších zážitků v mém životě. Máte nádherná zvířata, a moc se mi líbilo, že jsem „měla zoo sama pro sebe“, protože dohromady tam v dobu, co jsem tam byla já, byly asi jen 3 lidé. Vaše zvířata jsou neskutečně kontaktní. Kdykoliv jsem přišla k výběhu tygra, nebo lva vždy ke mě přišel. Zvlášť ale nikdy nezapomenu na jeden zážitek. A to jsou Vaši vlci. Pokud to půjde, pošlu Vám sem video. Nikdy se mi to nestalo. Nejde mi video nahrát, ale je tam jeden Váš vlk, který na mě vrtěl ocáskem. Bylo to nádherné. Moc děkuji. Krásné to bylo. A Vaši knížku, kterou jsem dostala, jsem si už dávno chtěla koupit. Dobře, že jsem to neudělala. Tohle opravdu stálo za to. Moc děkuji a přeji krásné jarní dny. Udělala bych vše, abych mohla pracovat se zvířaty. Chci změnit zaměstnání :-D.

Iva Kvasničková

Dobrý den,
v sobotu jsem absolvovala ve vaší zoologické zahradě zážitek – ošetřovatelem v ZOO na 5 hod. a musím říci, že to byl opravdu skvělý zážitek. Vaše zoologická zahrada je moc hezká a díky perfektnímu přístupu všech ošetřovatelek jsem si vyzkoušela péči o většinu vámi chovaných zvířat, dozvěděla se spoustu zajímavých informací o zvířatech, o práci ošetřovatelů, chodu zoologické zahrady… Ze všech lidí, se kterými jsem měla možnost se potkat, čišela radost z práce, kterou dělají, a zájem o spokojenost každého zvířete, které v ZOO žije. Za to všechno vám všem patří veliký dík.

Radka Čížková

Dobrý den,
jsem studentem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Touto zprávou bych Vám moc rád vysekl velkou poklonu, neboť jsem před nedávnou dobou navštívil táborskou zoologickou zahradu a musím říct, že jsem byl překvapen. Je asi logické, že generel celé zoo je zpomalen a že si zoo nemůže dovolit nějaké obsáhlé rekonstrukce. Nutno ale říci, že jsem byl velmi mile překvapen a jen tak dál! Těším se, až zavítám na jih Čech znovu a rozhodně při své návštěvě neopominu ani Zoo Tábor.
S úctou
Jan Bedřich

Večerní ZOODobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší ZOO za moc pěkný večer (sobota 20.8. 2016) pro mou dceru tak i pro mě. Nápad večerní prohlídky a ještě s průvodkyní byl opravdu dobrý. Zážitky z poutavého povídání o vašich zvířatech budeme mít na hodně dlouho. Moje velké dík patří hlavně průvodkyni ( bohužel jsem nepostřehla jméno ), která moc pěkně a poutavě o zvířatech mluvila.

Děkuji ještě jednou

Kolářová Š.

Dovolila bych si Vám doporučit návštěvu Zoo Tábor. Byla jsem tu nedávno se svou malou vnučkou. A je opravdu malá (1,5 roku). Návštěvu nám naplánoval syn, kterého jsem nejdříve podezírala z toho, že je trochu blázen, poslat nás v zimě do zoo. Ale bylo to skvělé. Hned u pokladny jsme si zakoupily krmení pro zvířátka a vyrazily jsme. Nebylo snad zvíře, které bychom neviděly venku. Snad se nám všechna chtěla předvést ve své plné kráse. Dokonce i malé opice, když jme přišly k ohradě, zvědavě vyběhly ven. Eliška byla u vytržení. Já jsem v jedné fázi procházky byla na infarkt, ono tlačit kočárek do kopce kolem medvědů není nic moc. Ale za její úsměv a rozzářené oči, když si u ní sedl medvěd za plotem a oba se s porozuměním pozorovali, to stálo. Dalo mi trochu práce vysvětlit jí, že si ho nemůžeme vzít domů, stejně jako odtrhnout jí od jelena, kterého mohla pohladit.

Po procházce jsme navštívily restauraci s neskutečně milou obsluhou. Nejen, že si tu Eliška mohla pohrát – hračky jsou tu k dispozici), stihly jsme i osobní hygienu (k vybavení tu patří i přebalovací pult) a vrchol všeho byl, když mi přinesli kávu a Elišce ta hodná paní udělala dětskou kávu, jako pro dámu. Bylo to našlehané mléko posypané kakaem. Opravdu, krásný den.

Jediné, co Elišce trochu krabatilo čelo bylo, že se kozy při krmení odstrkovaly a ona nedosáhla k těm ,, majím“, tedy kůzlátkům. Ale to časem pochopí. I tak na ně zbylo.

Přeji tedy i Vám takto příjemný zážitek a doufám, že uznáte, že jít v zimě do zoo je dobrý nápad. Děkujeme za příjemně strávený čas. Marcela a Eliška.

Děkujeme Marcele i Elišce. Jsme rádi, že i v zimě je návštěva zoo vhodná i pro ty nejmenší. Budeme se snažit, aby letní měsíce byly ještě 10x lepší!
Tým Zoo Tábor

Vlk arktickýVčerejší komentované krmení tygrů bylo super,dozvěděli jsme se plno zajímavých informací. Tímto ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další setkání ve Vaší zoo. Přidávám jednu povedenou momentku vlka.

Momentka je úchvatná! Budeme se snažit, aby komentovaná krmení byla stále zajímavější a vyřizujeme pochvalu ošetřovatelům.
Tým Zoo Tábor

Byli jsme nadšení z bezprostřední blízkosti zvířat a hlavně z množství nádherných šelem. Všem moc doporučujeme.

Šelmy jsou naše chlouba. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Tým Zoo Tábor

O svátcích jsme navštívili zoo a super. Viděli jsme krásná zvířátka a jeleni fakt pecka.

Za každého návštěvníka o svátcích jsme moc rádi. Určitě Vás rádi uvidíme znovu.
Tým Zoo Tábor

Vlk arktickýDobrý den, chtěl bych napsat pár pozitivních řádků. V minulém měsíci jsem Vaší zoo navštívil poprvé a moc se mi tam líbilo. A dnes jsem tam byl podruhé přesto, že nebydlím úplně kousek. Zároveň jsem se dnes dozvěděl o tom, jak to chodilo dříve, jak měla skončit a i zvířata v ní, což je dosti smutné.

Když to řeknu po svém, tak jste opravdu borec a klobouk dolů za to, co jste udělal. Už jen za zvířata děkuji. Jsou to úžasná stvoření.

Doufám, že se budou dařit plány do budoucna a zoo bude jen vzkvétat. Jsem moc rád, že v dnešní době se najdou lidé, kterým není lhostejný život zvířat. A určitě zoo brzy zase navštívím, protože zbožňuji vlky arktické. Na ty bych mohl koukat hodiny

A jelikož jsem amatérský fotograf a chytli mě v poslední době právě zvířata, tak zasílám mé snímky.

Děkuji, za to co děláte a doufám, že Vás tento mail alespoň trošku potěší, když uvidíte, že jsou lidé, kteří jsou opravdu rádi za to co, jste udělal. Přeji hodně štěstí a budu se těšit na další novinky ohledně zoo a zase se přijedu brzy podívat. Ondřej Chvátal


Zůstaňte s námi ve spojení i na sociálních sítích

 

FacebookJsme na Facebooku a tisíce fanoušků s námi.
Připojte se.
InstagramDíky Instagramu se naše zvířata dostanou do celého světa. Sledujte nás.
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options