Jak nám můžete pomoci?

Přátelé,

chtěli bychom vám všem nesmírně poděkovat za vaši obrovskou podporu a snahu nám v aktuální nelehké situaci pomoci. Jsme vám všem opravdu moc vděčni, protože letošní rok je pro nás opravdu extrémně náročný. Stále se nás ptáte, jak nám můžete pomoci, proto jsme sepsali několik možností:

1. Plody pro naše zvířata

ZOO je sice aktuálně zavřená, ale naše zvířata samozřejmě musí jíst pořád. Proto budeme moc rádi, pokud nám do zoo přinesete kaštany, žaludy, bukvice, dýně apod. Naše zvířata si na těchto dobrotách opravdu pochutnávají.

Všechny plody ale musí být čisté a nesmí na nich být plíseň. Prosíme také, abyste různé plody nemíchali do jedné tašky.

Plody nám můžete do zoo přinést každý den od 8:00 do 17:00. Po příchodu na pokladnu jen zavolejte na tel. č. 601 569 665 nebo 778 468 385 a my za vámi přijdeme.

Za plnou tašku kaštanů nebo žaludů, případně za větší množství kvalitních jablek nebo velkých dýní se vám odvděčíme dětskou vstupenkou s platností do 30. dubna 2021. Při větším množství se vám odvděčíme individuálně. 🙂

2. Zakoupení vstupenky přes e-shop

Moc nám pomůžete také zakoupením vstupenky přes náš e-shop. V nabídce jsou jak jednodenní, tak roční vstupenky s platností do 31. 12. 2021. Nejsou to tedy vstupenky „na nic“, ale reálné vstupenky, které můžete využít, až zase otevřeme. Naše roční vstupenky se navíc vyplatí již při druhé návštěvě!

Zakoupit online vstupenku

3. Zážitkové programy

Další možností, jak nám pomoci, je zakoupení některého z našich zážitkových programů. V nabídce máme tyto programy:

Všechny tyto programy jsou navíc skvělým a naprosto nevšedním vánočním dárkem! 😉

Více o zážitkových programech

4. Adopce a sponzoring

Obrovskou pomocí pro nás bude také finanční příspěvek. Vybrat si můžete mezi adopcí a sponzoringem.

Více o adopci a sponzoringu

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options