Pomoc zvířatům Ukrajiny

Publikováno v: Novinky, ZOO v médiích
Tags:

Vážení přátelé všech zvířat,
v této nelehké době, kdy si agresor z jedné země nárokuje co není jeho a ničí vše, co mu při tom stojí v cestě, trpí nejen lidé, ale také zvířata. Na mysli máme konkrétně zvířata z kyjevské zoo zvané XII. MĚSÍCŮ. Protože je tato zoo soukromá (stejně jako ta naše táborská), nedostává se jí žádných pravidelných dotací od státu nebo jiných veřejných institucí a je závislá hlavně na příjmu ze vstupného. To, že do této zoo už dlouho žádný návštěvník nepřišel nejspíše není třeba zmiňovat, nicméně pro hladová zvířata samozřejmě vysvětlení, že je válka, nic moc nezmění a hlad budou mít dál. Celý tento smutný příběh si můžete přečíst v následujícím dokumentu, který tato zoo připravila a poprosila nás o jeho sdílení.

Zobrazit leták

Poprosíme vás tedy nejen jménem této zoologické zahrady, ale hlavně jménem všech zvířat o sdílení tohoto příspěvku a v nejlepším případě také o přímou pomoc dle instrukcí:

POMOC PRO ZVÍŘATA

Naše e-mailová adresa: 1@12.org.ua
Naše stránka na Facebooku: Парк XII Місяців
Náš Instagram: zoo_12m

Naše nadace byla založena s jediným cílem: udržet zvířata naživu
Zoologická zahrada XII měsíců v době války. Program nadace zahrnuje:

  • krmivo pro zvířata
  • komunální služby pro zvířata
  • péče o zvířata

Náš PayPal: 1@12.org.ua

Naše bankovní spojení:

CHARITABLE ORGANIZATION «XII MONTHS PARK» ANIMALS’ RESCUE CHARITABLE FUND»
Сode: 43580570
Account IBAN #: UA073005280000026006455080336 eur usd czk pln
Beneficiary’s bank: OTP BANK JSC 43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK
Payment purpose: Charity donation

Milí čeští milovníci zvířat, jsme rádi, že jsme vám poskytli válečné vydání novin z naší zoologické zahrady v podobě, v jaké se dostávají do rukou návštěvníků našeho zoo v Kyjevě. Je nás tak víc – těch, kteří vědí, jak se nám daří, jak bojujeme a že hodláme zvítězit. Zoologické zahrady samozřejmě nebojují se zbraněmi v ruce. Naším úkolem je především zachránit život zvířatům, stejně jako to před námi dělala řada zoologických zahrad během předchozích válek – a je známo, že se jim to podařilo. Bohužel v době války se pozornost obrací na válečné problémy a záchranu lidí, což je pochopitelné. Jsou chvíle, kdy se nám však nedostává rukou ani prostředků, a my opravdu potřebujeme podporu. Právě proto jsme se rozhodli, že vám s pomocí naší spřátelené české zoo dáme vědět, že žijeme a bojujeme. A až zvítězíme, tak se s vámi potkáme ve svobodné Evropě.

Mykhailo Pinchuk | Zoologická zahrada XII měsíců| Majitel

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options